Travesti adaydan sonra şimdide eşcinsel başkan adayı

Türkiye’nin ilk eşcinsel Belediye Başkan Aday Adayı Giresun’un Bulancak ilçesindeki seçimlere hazırlanıyor.

Travesti Öykü Özenden sonra şimdide eşcinsel aday dikkatleri çekti

Eşcinsel olduğunu belirten Can Çavuşoğlu Bulancak Belediyesi için adaylığını koydu. Batı Florida Üniversitesi, İşletme Yüksek Lisansı yapan Çavuşoğlu, "Bendeki evrensel değerler, temsil yeteneği ve kamu muhasebesi çok az kişide bulunuyor" değerlendirmesini yaptı.

Kendisini eşcinsel, aktvist, yazar, düşünür, ressam, hümanist ve kadın hakları savunucusu olarak tanımlayan Çavuşoğlu, “Bulancak'a Amerikalı yatırımcıyı ancak ben getirebilirim. Bekarım, maddi durumum gayet yerinde. Demek ki; artık çalmaya, çırpmaya, ihaleye fesat karıştırmaya akraba

 

kayırmaya son. Hiçbir partiyle ilişkim yok. Hiçbir cemaat, cemiyetle ilişkim yok. Gelin Türkiye'nin ilk eşcinsel belediye başkanını hep beraber seçelim.Ama seçilmesem de ben gönüllerin başkanı istanbul travestileri olmaya hazırım. Bu da Bulancak'a ve her başkana nasip olmaz" ifadelerine yer verdi. (İHA)

 

Bu yazı Ankara Travestileri, Antalya travestileri, Bursa Travestileri, İstanbul travestileri, izmir travestileri, Travesti, Travesti Ankara kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>